Kalendarz imprez OZK w Lublinie 2020

(aktualny na dzień 22 lutego 2020)


Black Belt Seminar 04 stycznia Lublin

Puchar Wójta Gm. Kąkolewnica 25 stycznia Kąkolewnica

Sparingi międzyklubowe 25 stycznia Piaseczno

Wagowe Mistrzostwa USA 26 stycznia Los Angeles

IKO Fighters Camp 28.02 – 1.03 Nałęczów

MM Wschodniego 8 marca Chełm

Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych 14 marca Radzyń Podlaski

Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel 28 marca Chodel lub Opole Lub

Mazovia Cup 04 kwietnia Piaseczno

International Karate Friendships 10 – 11 kwietnia Tokio

Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie 18 kwietnia Łabunie

Turniej IKO III Memoriał M.Oyamy (30-lecie DKSKK) 18 kwietnia Dzierżoniów

MP Wagowe seniorów 25 kwietnia Ząbkowice Śląskie

Zgrupowanie Kadry IKO 30.04 – 03.05 COS Zakopane

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO 09 maja Pniewy

ME IKO open 23 – 24 maja Lyon / Francja

Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin 30 maja Ruda Śląska

V Turniej Karate Kyokushin IKO 30 maja Białystok

MP Akademickie 6 czerwca Kraków

Bieg Kwitnącej Wiśni 7 czerwca Zalew Zemborzycki

V IKO Przełęcz Cup 06 czerwca Dukla

Polesie Camp 11 – 14 czerwca Wola Uhruska

Wagowe MŚ Kobiet i Mistrzostwa Ameryk 20 czerwca Nowy Jork / USA

Obóz letni OZ Karate w Lublinie 28.06 – 07.07 turnus D Bukowina Tatrzańska

Obóz letni OZ Karate w Lublinie 28.06 – 04.07 turnus K1 Bukowina Tatrzańska

Obóz letni OZ Karate w Lublinie 04 - 10.07 turnus K2 (BRAK miejsc) Bukowina Tatrzańska

Seminarium kata z Shihan Ito 02 – 04 lipca Bukowina Tatrzańska

IKO Poland Summer Camp 13 – 16 sierpnia Lublin

Entry Camp 23-28 sierpnia Bardo

V IKO Upper Silesia Cup 19 września Siemianowice Śląskie

Kurs Instruktor Karate 20 – 27 września Lublin

Ogólnopolski Turniej IKO 26 września Dukla

XIV Ogólnopolskie Seminarium KK 2 – 3 października Dzierżoniów

Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość 03 października Zamość

X Turniej KK o Puchar Prezydenta M. Ciechanów 10 października Ciechanów

MP Open sen i MP jun mł 17 października Jasło

IKO Polish Open 24 Października Ostróda

IKO Podlasie Cup 31 października Białystok

MP Młodzieżowców 7 listopada Zielonka

Mistrzostwa Europy Open i PE 14 -15 listopada Katowice

Mistrzostwa Japonii Open 28 – 29 listopada Tokio

Puchar Wójta Gminy Chełm 28 listopada Żółtańce

PP Sen i Jun 5 grudnia Bydgoszcz

Turniej Mikołajkowy 5 grudnia Łabunie

Kujawy Cup 12 grudnia Włocławek

Białołęka Cup 12 grudnia Warszawa

Kurs Trenera Karate 7 – 13 grudnia Lublin

Kursokonferencja Sędziów PZK 11 – 13 grudnia Jabłonna

* Kalendarz będzie uzupełniany wg. zgłoszeń klubów
**Terminy turniejów są podawane przez ich organizatora i mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje u trenerów prowadzących zajęcia


Kalendarz imprez na 2019 - archiwum
Kalendarz imprez na 2018 - archiwum
Kalendarz imprez na 2017 - archiwum
Kalendarz imprez na 2016 - archiwum
Kalendarz imprez na 2015 - archiwum
Kalendarz imprez na 2014 - archiwum
Kalendarz imprez na 2013 - archiwum
Kalendarz imprez na 2012 - archiwum